Šesťáci uhájili vítězství v Kolíně

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šestá třída v Kolíně výborně začala a díky gólům Martina Lhotáka, Daniela Strnádka a Daniela Holce si už v první třetině vypracovala náskok 3:0. Domácí se nicméně dvěma brankami do utkání vrátili a bylo to drama až do samotného konce. V poslední vteřině se ještě podruhé trefil Lhoták a pojistil výhru Liberce.

19. kolo, neděle 18. prosince 2022

21. Miška (Skokanová), 37. Hanc (Strnad) – 6. Lhoták (Knap), 10. Strnádek, 14. Holec (Strnádek), 60. Lhoták.

SC Kolín

M. Tomek (M. Müller) — M. Štus, F. Peroutka, N. Skokanová, P. Kalina — J. Vančura, V. Vančura, Š. Čepelák, M. Miška, Š. Kaiser, R. Kratochvíl, D. Novotný, J. Strnad, M. Hanc, M. Zahradníček.

A. Novotný (D. Hnízdo) — D. Strnádek, J. Nezmar, D. Malaník, T. Helísek, J. Plodek, K. Veselý, J. Matějček, J. Šilhán — M. Lhoták, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

19. kolo, neděle 18. prosince 2022

SC Kolín