Osmička v Litvínově dominovala

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci odehráli druhý zápas ve dvou dnech, po domácí výhře nad Karlovými Vary se vydali na litvínovský led. Liberečtí hokejisté měli už od začátku více ze hry a dařilo se jim proměňovat šance. Při výsledku 10:2 nastřílel hattrick Tadeáš Jančařík.

nadst. 9, neděle 15. ledna 2023

13. Kváš, 44. Čermák (Zörner, Moťka) – 2. Jančařík (Čutta), 5. Beneš (Čančík), 19. Čančík (Beneš), 20. Čutta (Fadrhonc), 23. Volavka (Telyčko, Sůra), 24. Jančařík (Čutta), 30. Čančík, 39. Šejc (Čančík, Beneš), 42. Jančařík (Sanejstr, Šejc), 53. Beneš (Čančík, Šejc).

HC VERVA Litvínov

O. Pinc (T. Winkelhöfer) — K. Žejdl, R. Kočí, L. Mácha, J. Hauptvogl, F. Cvrček, V. Zörner — T. Moťka, J. Záruba, D. Baudyš, J. Valenta, A. Čermák, K. Kváš, V. Butka.

O. Maxin (T. Průšek) — M. Tureček, D. Sůra, D. Al-Dhaief, S. Sanejstr, Š. Tomka — D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, M. Čutta, D. Krechler, D. Beneš, Š. Šejc, J. Fadrhonc, K. Volavka.

Ctibor Jech ml.
„Celou dobu jsme hráli pohledný hokej. Góly padaly po pěkných akcích, měli jsme dobrý pohyb a vytvářeli jsme si tlak. Zaslouženě jsme zvítězili.“

nadst. 9, neděle 15. ledna 2023

HC VERVA Litvínov