U15 bere osmou výhru v řadě! Na Spartě pálil Volavka, Maxin má nulu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naší deváté třídě se na Spartě povedl výborný kousek. Připsala si totiž už osmou výhru v řadě, a to přesto, že na led kvalitního soupeře přijela bez mnoha opor základní sestavy. Zatímco ve čtvrtek proti Havlíčkovu Brodu rozhodli svěřenci Vojtěcha Fialy až ve třetím dějství, tentokrát výsledek určilo hned první, ve kterém padly všechny góly. Ondřej Maxin ani jednou neinkasoval.

21. kolo, sobota 09. prosince 2023

Branky a nahrávky: 01:56 Volavka (Tureček, Pacovský; 5/5), 08:07 Beneš (Srnský, Novák; 5/5), 19:20 Volavka (Šťástková, Novák; 5/5). Rozhodčí: Píša – Kučera, Koliš. Diváci: 43. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: 0:3.

HC Sparta Praha

Filip – Kincl, Žuffa, Vágner, Soukup, Trachta, Plesník – Stefaňuk, Platil, Poláček, Blažek, Heřman, Kolupaev, Sivek, Kalčev.

Maxin – Pacovský, Srnský, Tureček, Novák – Beneš, Volavka, Filo, Fadrhonc, Šťástková, Cerman, Čančík, Kubín.

Vojtěch Fiala
„Mám zážitek! Takhle zvládnout zápas na Spartě ve dvanácti lidech? Klobouk dolů před každým. Všechno to navíc bylo podtrženo nulou a skvěle chytajícím brankářem. Utkání mělo tempo a hráči nabruslili "hrůzu" bazénů. Kluci ze Sparty si dělali srandu, ať nějaké hráče necháme doma. Vinou okolností jsme skutečně přijeli bez celé lajny ze základu, přesto vezeme tři body, a zejména výborný herní projev. Nezbývá, než celému týmu poděkovat.“

21. kolo, sobota 09. prosince 2023

HC Sparta Praha