Ztracené vedení, ale vítězná náplast v nájezdech. Deváťáci si poradili s Táborem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída šla do domácího souboje s Táborem v roli favorita. A v první polovině zápasu ji plnila, nad Jihočechy si vypracovala náskok 4:1. Hostům se ale pak zásluhou třech tref v rozmezí necelých osmi minut podařilo vyrovnat a za stavu 4:4 se hrálo prakticky od začátku. Rozuzlení přinesly až samostatné nájezdy a vítězný pokus z hole Stanislava Sanejstra.

27. kolo, sobota 20. ledna 2024
5:4sn

8. Kubín (Čančík), 19. Volavka (Fadrhonc), 21. Beneš (Kubín, Čančík), 24. Beneš, rozh. náj. Sanejstr (TS) – 14. Květoň (Lukeš), 25. Nevšímal (Sedlář), 32. Nevšímal (Eremiáš, Sedlář), 33. Fabišík (Eremiáš).

O. Maxin (T. Průšek) — Š. Tomka, S. Sanejstr, A. Pacovský, D. Cerman, T. Srnský, M. Tureček, D. Novák — P. Kubín, K. Volavka, M. Hloušek, J. Fadrhonc, P. Filo, D. Beneš, J. Cerman, M. Čančík.

Hockey Club Tábor

J. Kalkus (P. Malypetr) — L. Novák, E. Mareš, M. Hrobský, T. Skalický, J. Lukeš, K. Domin — L. Květoň, V. Želivský, J. Čaněk, Š. Nevšímal, J. Stöhr, M. Fabišík, V. Eremiáš, M. Severa, J. Sedlář.

Vojtěch Fiala
„Ofenzivně jsme byli při chuti, 47 střel v zápase nám dávalo šanci odskočit už v první třetině, což se ale nestalo a pak jsme několikrát propadli. Směrem dozadu jsme byli naivní a Tábor ztrátu 1:4 povedenými akcemi postupně vyrovnal. Náš tým dostal tenhle víkend tvrdou výchovnou facku a bylo potřeba si hodně věcí vyříkat. Ve třetím dějství i přes řadu šancí čaroval brankář hostů a tak musíme brát alespoň výhru v nájezdech.“

27. kolo, sobota 20. ledna 2024
5:4sn