Tygřice na domácím ledě vysoko prohrály s Roudnicí

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Liberec - Druhé kolo 1. ženské ligy nabídlo střet libereckých Tygřic a Roudnice nad Labem. Skóre zápasu v první třetině otevřela Eliška Malá, jež k prvnímu gólu přidala následně i další dvě asistence. Liberečanky vůbec nezvládly druhou periodu a naopak Roudnice se dokázala prosadit hned třikrát, a tak se šlo do kabin za stavu 0:4. Ve třetím dějství srážela domácí ženy nedisciplinovanost, kterou sice roudnické hokejiskty nedokázaly potrestat, i tak ale dokázaly své vedení navýšit. Tygřice tak musely zkousnout vysokou domácí prohru 0:7.

2. kolo, neděle 17. září 2023
(0:1, 0:3, 0:3 )

Branky a nahrávky: 12. Malá (Ulbrichtová), 23. Mertová, 33. Ulbrichtová (Malá), 40. Voldřichová (Vaňková), 49. Mynaříková, 59. Voldřichová (Vaňková), 60. Mynaříková (Malá). Rozhodčí: Michal Kaňkovský — Ondřej Krátký, Petr Krejbich. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:7.

A. Urbanová (E. Sisrová) — A. Štěrbová, V. Horáková — T. Mazancová, T. Blahoutová, A. Kubová, K. Stárková, K. Raselová, L. Urbánková, E. Rocheltová, A. Skalská, N. Žáková, M. Ježková, K. Adamcová.

HC Roudnice nad Labem

D. Dudková (N. Bergerová) — B. Vraná, H. Panešová, L. Jirotková, K. Bergerová, E. Vltavská, K. Mertová — A. Mynaříková, K. Čížková, V. Louthanová, K. Richtrová, B. Vaňková, V. Ulbrichtová, E. Malá, K. Zimová, K. Simiková, I. Beránková, E. Benešová, A. Voldřichová.

2. kolo, neděle 17. září 2023
(0:1, 0:3, 0:3 )