Špatný vstup do utkání zapříčinil prohru Tygřic proti Kobře

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Praha/Liberec - Třetí kolo první ligy žen hostilo mimo jiné i zápas Tygřic proti Kobře Praha. Do zápasu vstoupily lépe Pražanky, které už v 6. minutě vedly po trefě Niklové. Polovinu periody Tygřice vůbec nezvládly a inkasovaly dva slepené góly. Ani vstup do druhé třetiny libereckým ženám nevyšel a hned po pěti minutách musela Sisrová po čtvrté lovit kotouč ze své branky, prosadila se podruhé v zápase Jurčíková. Liberečanky zareagovaly na obdržený gól nejlépe, jak mohly. První libereckou branku v zápase vstřelila Eliška Rocheltová. O minutu později si však Kobra po gólu Eignerové vzala čtyřgólové vedení zpět. Tygřice zvládly ještě do konce druhé třetiny skóre korigovat, a to po trefě Adriany Kubové. V závěrečné dvacetiminutovce se sice ještě prosadily Anna Štěrbová a Adriana Kubová, ovšem ani to na výhru nestačilo. Vítězství domácích pečetila Sofie Broďáková. Tygřice si tak z Prahy vezou prohru 4:6.

3. kolo, sobota 23. září 2023
6:4
(3:0, 2:2, 1:2 )

Branky a nahrávky: 6. Niklová (Machatková), 12. Prošková (Tesařová), 13. Jurčíková (Eignerová), 25. Jurčíková (Prošková), 29. Eignerová, 52. Broďáková (Zvěřinová, Tesařová) – 27. Rocheltová (Štěrbová), 38. Kubová (Raselová, Štěrbová), 42. Štěrbová (Kubová, Adamcová), 54. Kubová (Skalská). Rozhodčí: Samuel Vajda — Tomáš Cverna, Ondřej Stejskal. Vyloučení: 6:2. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:3, 6:3, 6:4.