Senzace! Tygřice se z ledu Děčína vrací se třemi body za výhru 5:1

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Děčín/Liberec - Tygřice se v tomto týdnu představily již podruhé a tentokrát v rámci pátého kola zavítaly na led Medvědic. Obecenstvo děčínského zimního stadionu na první trefu nečekalo dlouho, avšak k jeho nelibosti to byly právě liberecké hráčky, které otevřely skóre. Hned ve druhé minutě prostřelila brankářku Baumovou Nikol Stejskalová, která si celou akci zopakovala ještě jednou, a to přesně o patnáct minut později. První periodu pak svým gólem završila Tereza Mazancová, jež zvyšovala už na 3:0. Liberečanky si podmanily také druhé dějství, když se hned v úvodu prosadila Věra Šťástková. Pátou trefu do děčínské branky přidala Tereza Mazancová, která uzavřela liberecký střelecký účet zápasu. Medvědice se ještě pokoušely v závěrečné dvacetiminutovce zápas zdramatizovat, ovšem zmohly se už pouze na jeden gól. Necelou minutu před koncem Urbanová poprvé kapitulovala, a to po schované střele od Natálie Hrdé. Tygřice parádně navázaly na přechozí domácí výhru a připisují si další tři body do tabulky.

5. kolo, neděle 01. října 2023
1:5
(0:3, 0:2, 1:0 )

Branky a nahrávky: 60. Hrdá (Ajchlerová, Hueberová) – 2. Stejskalová, 17. Stejskalová, 18. Mazancová, 21. Šťástková (Rocheltová, Mazancová), 37. Mazancová (Stejskalová). Rozhodčí: Petr Štěpán, Jiří Beran. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:5, 1:5.