Senzace! Tygřice na domácím ledě nadělily Kobře sedmnáct branek

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Liberec - Svěřenkyně Jiřího Vozáka se v této sezóně s Kobrou již jednou utkaly a plynulo z toho vítězství za tři body. Ani na domácím ledě si Tygřice nenechaly utéct vítězství za plný počet bodů. První branku zápasu vstřelila Alena Luxemburková, která otevřela liberecké střelecké hody v zápase. Po první třetině se do kabin odcházelo za neskutečného stavu 7:0 pro domácí výběr. Také druhou dvacetiminutovku zvládly lépe liberecké hráčky, které ještě navýšily své vedení, a to konkrétně na 10 gólů. V závěru prostřední dvacetiminutovky ještě Kobra snižovala, prosadila se Lucie Datlová. Třetí periodu otevřela svým druhým gólem v zápase Věra Šťástková, na kterou následně navázala také Alena Luxemburková, jež netradičně z pozice obránkyně zkompletovala hattrick. Liberečanky tak dobře zareagovaly na vysokou prohru s Roudnicí a připisují si další tři body do tabulky 1. ligy žen!

8. kolo, neděle 22. října 2023

Branky a nahrávky: 7. Luxemburková (Košková, Šindelářová), 8. Kubová, 13. Stejskalová (Štěrbová), 15. Štěrbová, 16. Košková (Raselová), 18. Košková (Zárybnická), 18. Zárybnická (Stejskalová), 29. Šindelářová (Košková), 30. Rocheltová, 35. Luxemburková (Košková, Vimmerová), 42. Šťástková (Luxemburková), 47. Luxemburková (Šindelářová), 50. Rocheltová (Vimmerová, Žáková), 50. Šindelářová, 56. Šťástková (Šindelářová), 58. Raselová, 59. Žáková (Šindelářová) – 38. Datlová (Tesařová). Rozhodčí: Damašek - Krejbich. Bernat. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 3:0. Průběh utkání: 10:0, 10:1, 17:1.

A. Urbanová — K. Košková, A. Štěrbová, A. Luxemburková, B. Vimmerová — N. Stejskalová, N. Žáková, E. Rocheltová, K. Raselová, V. Šťástková, M. Zárybnická, K. Stárková, A. Kubová, L. Šindelářová

HC Kobra Praha

J. Soukupová — S. Broďáková, E. Cvrkalová , K. Absolonová, D. Kocourková, T. Procházková, T. Czerweková — B. Hartmanová, L. Datlová, N. Niklová, R. Tesařová, A. Hrivňáková, L. Hubáčková, A. Kalašová, K. Kotyrová

8. kolo, neděle 22. října 2023