Čtyřgólová Šťástková rozhodla o výhře Tygřic proti Děčínu

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Liberec - Liberečanky se po reprezentační pauze vrátily do zápasového tempa a vyzvaly na svém ledě děčínské Medvědice. Úvod zápasu podchytily právě Tygřice, které se ujaly vedení, když se v 16. minutě prosadila Šťástková. Ta ve druhé třetině dokonala svůj hattrick. V závěrečném dějství ještě přidaly liberecké hráčky dalších pět branek a nakonec na domácí půdě deklasovaly Děčín osmi góly. Již zmíněná Věra Šťástková figurovala u každé branky Severočešek a celkově v tomto duelu zaznamenala osm kanadských bodů!

10. kolo, pátek 17. listopadu 2023

Branky a nahrávky: 16. Šťástková (Kubová), 28. Šťástková (Štěrbová), 33. Šťástková (Štěrbová, Žáková), 49. Rocheltová (Šťástková, Kubová), 50. Šťástková (Štěrbová, Kubová), 56. Štěrbová (Šťástková), 58. Kubová (Šťástková), 60. Kubová (Šťástková) – 32. Kohlmistrová (Schrollová), 43. Ajchlerová (Hrdá), 59. Ajchlerová (Vobořilová). Rozhodčí: Vladislav Rozsypal, David Ječný. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 7:2, 7:3, 8:3.

A. Urbanová — V. Horáková, K. Košková, B. Vimmerová, A. Štěrbová — M. Zárybnická, T. Blahoutová, V. Šťástková, K. Adamcová, M. Ježková, N. Žáková, E. Rocheltová, K. Raselová, A. Kratochvílová, K. Stárková, A. Kubová

HC Děčín

B. Bartůšková — A. Mareschová, K. Kunstová, V. Vobořilová, F. Pohl, T. Aulická, V. Kroftová — N. Hrdá, A. Klabanová, E. Kohlmistrová, D. Ajchlerová, M. Zavadilová, D. Flégrová, E. Hueberová, A. Schrollová

10. kolo, pátek 17. listopadu 2023