Tygřice na favorizované Pardubice nestačily, z východu Čech odjíždí s prohrou 2:11

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Pardubice/Liberec – Svěřenkyně Jiřího Vozáka zakončily rok 2023 dohrávkou prvního kola s pardubickou Teslou. Liberecké hráčky do utkání nevstoupily vůbec dobře a po úvodních dvaceti minutách se šlo do kabin za stavu 1:5. Lídr tabulky pak ve druhé a třetí třetině přidal shodně tři branky, a tak se Tygřice vrací domů bez bodového zisku a s výsledkem 2:11.

1. kolo, sobota 09. prosince 2023
(5:1, 3:1, 3:0 )

Branky a nahrávky: 5. Vlková (Dubová), 8. Karlecová (Sáblíková), 9. Sáblíková (Vlková), 16. Sáblíková (Škultétyová), 18. Kozáková (Karlecová, Dubová), 35. Vlková (Dubová, Kozáková), 36. Karlecová (Sáblíková), 40. Vlková (Škultétyová, Kozáková), 42. Kozáková (Dubová), 48. Kašparová, 60. Hlavatá (Karlecová, Kašparová) – 4. Hornická (Kratochvílová), 27. Kubová (Hornická). Rozhodčí: Pitra — Kašparová, Švejda. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 11:2.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

L. Kalhousová (30. S. Samková) — P. Vlková, M. Mikulecká, T. Kovářová, M. Chrastinová, A. Krejzlová, N. Škultétyová — L. Hlavatá, T. Kašparová, P. Malinová, T. Karlecová, N. Sáblíková, A. Dubová, K. Kozáková , Z. Suchánková

E. Sisrová (33. A. Urbanová) — V. Horáková, A. Štěrbová, B. Vimmerová — K. Adamcová, N. Stejskalová, A. Mazancová, A. Kratochvílová, K. Stárková, A. Kubová, T. Blahoutová, K. Hornická

1. kolo, sobota 09. prosince 2023