Ani třetí střetnutí s Roudnicí body nepřineslo, Tygřice padly 3:8

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Liberec - Svěřenkyně Jiřího Vozáka se v rámci 12. kola 1. ligy žen střetly s Roudnicí nad Labem, se kterou to bylo letos již po třetí. Liberečanky sice do utkání dobře vstoupily a po gólu Věry Šťástkové vedly 1:0, pak ale začaly přebírat otěže zápasu hráčky hostujícího celku. Roudničanky do konce první periody nasázely domácím čtyři branky, čímž odskočily dvou tříbrankového vedení. Tygřice se v prostřední dvacetiminutovce dotáhly na rozdíl dvou gólů, když se nejprve trefila Natálie Žáková, na kterou v závěru periody navázala Karolína Adamcová. Ve třetím dějství pak liberecké ženy zaspaly úvod a Roudnice tak opět vedla o tři branky, vítězství Roudničanek pak pečetily Beránková s Mynaříkovou. Hostující hráčky si tak z libereckého ledu odváží všechny tři body za výhru 8:3.

12. kolo, neděle 26. listopadu 2023

Branky a nahrávky: 5. Šťástková (Mazancová, Hrdá), 21. Žáková (Raselová, Vimmerová), 28. Adamcová (Mazancová) – 6. Čížková (Bergerová, Louthanová), 9. Voldřichová (Mynaříková, Vaňková), 11. Ulbrichtová (Vltavská, Malá), 18. Ulbrichtová (Malá, Beránková), 26. Malá (Louthanová, Beránková), 44. Vaňková (Voldřichová), 59. Beránková (Malá), 59. Mynaříková (Vaňková, Panešová). Rozhodčí: Johan - Bernat, Vaněk. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 31. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:8.

E. Sisrová (30. A. Urbanová) — K. Košková, A. Štěrbová, A. Mazancová, B. Vimmerová — K. Adamcová, M. Ježková, N. Žáková, K. Raselová, V. Šťástková, M. Zárybnická, A. Kratochvílová, A. Kubová, T. Blahoutová, N. Hrdá

HC Roudnice nad Labem

D. Dudková — K. Mertová, E. Vltavská, K. Bergerová, L. Jirotková, H. Panešová, G. Horáková, B. Vraná, B. Vaňková, V. Hujová — A. Voldřichová, A. Mynaříková, I. Beránková, E. Benešová, K. Zimová, E. Malá, V. Ulbrichtová, V. Louthanová, K. Čížková

12. kolo, neděle 26. listopadu 2023