Tygřice loupily v Praze, z ledu Kobry si vezou výhru 5:1

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Praha/Liberec – Liberecké hráčky se v rámci 13. kola představily na ledě Kobry Praha. Zde zažily ideální vstup do utkání a hned ve 12. minutě vedly už 2:0, prosadily se Kateřina Raselová a Věra Šťástková. Kobra těsně před závěrečnou sirénou ještě dokázala snížit, a tak se do kabin šlo za stavu 1:2 pro domácí. Liberečanky si podchytily také vstup do druhé dějství, když se svým druhým gólem v zápase prezentovala Věra Šťástková. Do konce prostřední dvacetiminutovky pak Tygřice přidaly další dvě branky, o které se postaraly Markéta Zárybnická a Natálie Hrdá. Závěrečná perioda už změnu v skóre nepřinesla, a tak se svěřenkyně Jiřího Vozáka vrací pod Ještěd s plným bodovým ziskem.

13. kolo, neděle 03. prosince 2023
(1:2, 0:3, 0:0 )

Branky a nahrávky: 17. Jurčíková – 12. Raselová (Blahoutová, Zárybnická), 12. Šťástková (Kubová, Ježková), 24. Šťástková (Hrdá, Kubová), 37. Zárybnická (Raselová, Blahoutová), 39. Hrdá (Šťástková). Rozhodčí: Báča – Půlpán, Höger. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

HC Kobra Praha

M. Konášová — E. Cvrkalová , M. Zvěřinová, D. Kocourková, T. Procházková — B. Hartmanová, N. Niklová, R. Tesařová, L. Hubáčková, V. Jurčíková, I. Machatková, V. Prošková, A. Nebeská.

A. Urbanová — V. Horáková, A. Štěrbová — M. Ježková, N. Žáková, K. Raselová, V. Šťástková, M. Zárybnická, A. Kratochvílová, A. Kubová, T. Blahoutová, N. Hrdá.

13. kolo, neděle 03. prosince 2023
(1:2, 0:3, 0:0 )