Tygřice nekompromisně smetly Medvědice!

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Děčín/Liberec – Tygřice mají za sebou parádní víkend, ve kterém se v rámci 15. kola představily na ledě děčínských Medvědic. Svěřenky Jiřího Vozáka se z vedení mohly radovat už v 27. sekundě, kdy se prosadila Kateřina Raselová. Další trefy si pak liberecké hráčky schovaly až do druhé dějství, v němž odskočily do vedení o 4 branky. Závěrečná perioda nabídla ještě dva góly, po jednom na každé straně. Nejprve na 5:0 zvyšovala Natálie Hrdá a necelé dvě minuty před koncem připravila Urbanovou o nulu Zavadilová. Liberecké ženy si za výhru 5:1 připisují další tři body do tabulky 1. ligy žen.

15. kolo, sobota 27. ledna 2024

Branky a nahrávky: 59. Zavadilová (Kroftová) – 1. Raselová (Blahoutová), 26. Hubáčková (Štěrbová, Raselová), 27. Hrdá (Kubová), 39. Raselová (Vimmerová), 49. Hrdá (Datlová). Rozhodčí: Štěpán — Rosenbaum, Novotný. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:5, 1:5.

HC Děčín

B. Bartůšková — P. Albrechtová, K. Kunstová, T. Aulická, V. Kroftová, D. Hnídková — D. Flégrová, Z. Vacková, M. Zavadilová, E. Hueberová, A. Schrollová

A. Urbanová — A. Štěrbová, B. Vimmerová — M. Ježková, N. Žáková, L. Datlová, K. Raselová, A. Kratochvílová, N. Bartošová, L. Hubáčková, K. Stárková, A. Kubová, T. Blahoutová, N. Hrdá

15. kolo, sobota 27. ledna 2024