Liberečanky dlouho držely s Teslou krok, nakonec však odchází bez bodového zisku

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Liberec – V rámci 16. kola přivítaly liberecké ženy na svém ledě Teslu Pardubice. Právě hostující hráčky otevřely skóre utkání v čase 6:27, na což ale dokázaly Tygřice rychle odpovědět, prosadila se Raselová. Hned o tři minuty později si však Tesla vzala své vedení zpět a Liberečanky tak musely opět dotahovat. To se jim povedlo v 15. minutě, když Věra Šťástková svým krásným sólem přes celé kluziště vsítila vyrovnávací branku. Ani to však nebylo z první dvacetiminutovky vše, neboť Pardubičanky dokázaly 18 sekund před koncem rozvlnit domácí síť potřetí. Prostřední dvacetiminutovka pak žádnou branku nenabídla a v závěrečném dějství hostující hráčky umocnily své vedení na 5:2, a tak odjíždí z Liberce s plným bodovým ziskem.

16. kolo, sobota 03. února 2024
(2:3, 0:0, 0:2 )

Branky a nahrávky: 11. Raselová (Blahoutová), 15. Šťástková – 7. Karlecová (Sáblíková), 14. Malinová (Dubová), 20. Karlecová (Hlavatá), 44. Sáblíková (Karlecová, Hlavatá), 47. Karlecová (Sáblíková). Rozhodčí: Liška – Bernat, Grundler. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5.

A. Urbanová — A. Štěrbová, B. Vimmerová — K. Adamcová, L. Datlová, K. Raselová, V. Šťástková, M. Zárybnická, N. Bartošová, L. Hubáčková, A. Kubová, N. Hrdá, T. Blahoutová

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

M. Fajfrová — D. Macková, P. Vlková, N. Škultétyová, M. Topičová — T. Kašparová, N. Sáblíková, T. Karlecová, L. Hlavatá, Z. Suchánková, A. Dubová, P. Malinová

16. kolo, sobota 03. února 2024