Tygřice v předposledním klání nestačily na Karlovy Vary

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Karlovy Vary/Liberec – K poslednímu venkovnímu zápasu vyjely svěřenky Jiřího Vozáka na led Karlových Varů. Zde jim bohužel vůbec nevyšel vstup do zápasu a už v 15. minutě prohrávaly 0:3. Poté, ještě v rámci první třetiny, se o snížení postarala kapitánka Kateřina Raselová a do druhé části tak Tygřice vstupovaly pouze s dvoubrankovým mankem. Dračice však opět zaúřadovaly v úvodu prostředního dějství a také na korekci Věry Šťástkové nakonec dokázaly odpovědět. Liberečanky se tak ze západu Čech vrací s prázdnou.

19. kolo, neděle 03. března 2024

Branky a nahrávky: 2. Klímová (Prágrová), 10. Hogerová (Prágrová), 15. Prágrová (Ledvinková), 22. Velinská (Prágrová), 41. Velinská (Prágrová) – 19. Raselová (Hubáčková, Šťástková), 29. Šťástková (Raselová).. Rozhodčí: Matoušková – Suchý, Havlín. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0 Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2.

Dračice Karlovy Vary

K. Fialová — J. Králová, M. Klímová, E. Fričová, A. Ledvinková, N. Hogerová, K. Pátková, K. Povová — J. Záhorová, K. Velinská, T. Třešňáková, B. Škardová, B. Prágrová, E. Mochesová, T. Kostrounová

A. Urbanová — V. Horáková, A. Štěrbová, B. Vimmerová — K. Adamcová, N. Žáková, L. Datlová, K. Raselová, V. Šťástková, A. Kratochvílová, L. Hubáčková, A. Kubová, T. Blahoutová, N. Hrdá

19. kolo, neděle 03. března 2024