Osmáci zabrali, na domácím ledě hladce porazili Neratovice

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Hráči osmé třídy po minulém víkendu, který se jim herně ani výsledkově nevydařil, zabrali doma proti Neratovicím. Skóre otevřeli už ve třetí minutě a hned vzápětí přidali další trefu. Utkání nakonec dovedli ke konečnému výsledku 6:1!

4. kolo, sobota 07. října 2023

3. Hladík (Křeček), 5. Lochman (Bartovič, Šmucr), 20. Šmucr (Bartovič), 36. Bartovič (Strnádek), 46. Lochman (Bartovič, Švajda), 59. Hladík (Matějček) – 44. Pešek.

Eder – Švajda, Blahout, Strnádek, Němec – Matějček, Táborský, Bartovič, Podhorský, Vasilyeu, Lochman, Čakajík, Křeček, Šmucr, Hladík.

HC Neratovice

Chovanec – Filipi, Banyák, Rosyvková, Koudela, Panec – Zaťko, Toman, Kalinin, Pešek, Novotný, Strůna, Rosenheim, Pelech.

4. kolo, sobota 07. října 2023

HC Neratovice