Osmé třídě se v Letňanech nedařilo, po matném výkonu padla

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Utkání druhého soutěžního kola se našim hráčům U14 nepovedlo vůbec podle představ. V Letňanech tahali po většinu času za kratší konec a pražskému soupeři podlehli 2:7. Pozitivem byly znovu výkony libereckých brankářů, kteří svůj tým ochránili od horšího výsledku.

3. kolo, neděle 01. října 2023

2. Dvořák (Andrushchenko), 12. Andrushchenko (Dvořák, Deyak), 24. Kostenko (Přibyl), 27. Kostenko, 38. Freiberg, 39. Přibyl (Červený), 47. Dvořák (Martínek, Deyak) – 6. Čakajík (Javůrek), 26. Šmucr.

HC Letci Letňany

Krajčík – Freiberg, T. Martínek, Hejnic, P. Martínek, Červený, Rybák, Michl – Deyak, Přibyl, Illek, Červ, Dvořák, Andrushchenko, Bosák, Wieden, Forsiuk, Kostenko.

Kyznar (Eder) – Strnádek, Blahout, Švajda, Javůrek – Hladík, Šmucr, Křeček, Čakajík, Lochman, Vasilyeu, Podhorský, Bartovič, Táborský.

Ctibor Jech ml.
„Letňany zaslouženě vyhrály, byly silnější s pukem a důraznější. Znovu se projevila fyzická převaha soupeře v kombinaci s bojácností našeho týmu. Bojíme se jít do soubojů, nedohráváme situace, jsme laxní. Řada hráčů má problém dát si dobrou přihrávku. Můžeme děkovat našim brankářům – jak Kubovi Kyznarovi, tak Dominiku Ederovi. Nebýt nich, dostali bychom gólů mnohem víc. Náš výkon byl bohužel tristní.“

3. kolo, neděle 01. října 2023

HC Letci Letňany