Z Jablonce se sedmáci vracejí s výhrou a čistým štítem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmá třída potvrdila dobrou formu a podruhé v řadě dokonce zvítězila bez inkasovaného gólu brankáře Davida Hnízda! Po vítězství 7:0 v Mladé Boleslavi vyhrála i další derby, tentokrát skolila Jablonec.

9. kolo, sobota 04. listopadu 2023

Branky a nahrávky: 15:26 Knap (Foit, Matějček; 5/4), 34:44 Holec (Křeček, Strnádek; 5/5), 49:12 Holec (Lhoták, Křeček; 5/5), 51:07 Knap (Matějček; 5/5).

TJ HC Jablonec n/N.

Marek – Kocur – Havlíček, Šnajdr, Řeháček, Měrtl, M. Bartel, Melichar, Vaníček, Kulík, Bambušek, Nevgod, Kulhavý, Milota, Š. Bartel, Kyzivát, Jansa.

Hnízdo – Šilhán, Veselý, Malaník, Nezmar, Strnádek – Foit, Holec, Knap, Matějček, Musil, Machačný, Grešl, Křeček, Brunclík, Lhoták.

9. kolo, sobota 04. listopadu 2023

TJ HC Jablonec n/N.