Sedmá třída potvrdila dobrou formu i v utkání s Českou Lípou

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmáci se mohou v úvodu nového ligového ročníku pochlubit velmi dobrou formou. V neděli vyhráli i čtvrtý zápas, doma si poradili s Českou Lípou. Soupeře zlomili ve druhé třetině, v níž se prosadili čtyřikrát. Hattrick zaznamenal Jan Matějček.

4. kolo, neděle 08. října 2023

1. Matějček (Knap, Foit), 6. Isach, 8. Šilhán (Nezmar), 27. Matějček (Nezmar, Foit), 34. Isach (Machačný, Palaš), 38. Knap (Matějček, Nezmar), 40. Matějček (Foit) – 2. Adam, 50. Adam.

Hnízdo – Šilhán, Veselý, Plodek, Helísek, Nezmar, Malaník – Palaš, Lhoták, Foit, Knap, Matějček, Machačný, Isach, Grešl, Brunclík.

HC Predators Česká Lípa

Skopec (40. Čepička) – Ducháček, Lukavec, Valdman, Tomanová – Broulík, Pazderník, Rejnart, Machatý, Holeček, Halama, Adam.

Jan Lucák
„Obě víkendová utkání jsme odehráli dobře, byli jsme sebevědomí a hladoví po bráně, což nám přineslo spoustu gólů. Zároveň jsme měli dobrý pohyb. Týmu to určitě pomůže na sebevědomí do dalších zápasů. Obou vítězství si vážíme.“

4. kolo, neděle 08. října 2023

HC Predators Česká Lípa