Výhra na úvod! Sedmička v prvním kole přestřílela Jablonec

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmá třída za sebou má vítězný vstup do nového ligového ročníku. Na domácím ledě si v derby poradila s hokejisty Jablonce, které porazila 10:6. Definitivní zlom přišel ve druhé třetině.

2. kolo, pátek 22. září 2023
10:4
(6:3, 4:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Nezmar (Grešl), 8. Lhoták (Machačný, Šilhán), 9. Matějček (Grešl, Foit), 10. Holec, 17. Foit (Matějček), 19. Nezmar (Grešl), 21. Foit (Matějček), 21. Isach, 30. Isach, 36. Isach – 4. Měrtl, 12. Bidlas, 13. Kulhavý, 41. Bartel (Měrtl).Rozhodčí: Čamra, Johan. Vyloučení: 3:4. Využití: 4:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 10:3, 10:4.

Novotný (Hnízdo) – Nezmar, Malaník, Helísek, Plodek, Veselý, Šilhán – Lhoták, Brunclík, Grešl, Isach, Machačný, Musil, Matějček, Holec, Foit.

TJ HC Jablonec n/N.

Marek (Vaníčková) – Nevgod, Havlíček, Jansa, Bambušek, Š. Bartel, Milota, Vaníček, Kyzivát, Šnajdr, Bidlas, Kulík, M. Bartel, Melichar, Měrtl, Řeháček, Kulhavý.

Jan Lucák
„Do prvního ligového utkání jsme moc dobře nevstoupili, kluci byli zbytečně moc v očekávání. Postupem první třetiny jsme se ale začínali dostávat do zápasu a nakonec se to naší bojovností otočilo. Nebylo to lehké, hrajeme proti větším klukům a fyzické indispozice jsou znatelné.“