Šestka v Letňanech neuspěla, rozhodla už první třetina

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naše šestá třída na letňanském ledě neodehrála povedené utkání. Nezachytila totiž začátek a po dvaceti minutách ztrácela již 0:5. Bílí Tygři se postupně dostali do tempa a duel alespoň lehce zdramatizovali, domácí si ale vítězství pohlídali.

3. kolo, neděle 01. října 2023

12. Kala (Rychlý), 15. Hrabák, 18. Rychlý (Kala, Novák), 20. Houštecký (Souček, Hrabák), 20. Novák, 22. Blinka (Němec), 22. Souček (Hrabák), 47. Kroh (Drábek), 51. Hrabák (Souček), 56. Blinka – 37. Lexa (Mihalovič), 44. Mihalovič, 52. Fryč (Mihalovič), 54. Macourek (Lexa), 55. Mihalovič (Sůra, Macourek).

HC Letci Letňany

(Hafenrichter)Pražák – Souček, Hlubuček, Kryšová, Hrabák, F. Novák, Houštecký, Němec, Rychlý, Drábek, Blinka, Kubeš, Kroh, Klatt, Kala, Honzíček.

Tvercovici – Macourek, Lexa, Loužecký, Přibyl, Štoček, M. Novák, Drmla, Sůra, Mihalovič, Stříteský, Fryč.

3. kolo, neděle 01. října 2023

HC Letci Letňany