U12 srovnala v posledních vteřinách a remizovala s Boleslaví!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šestí třída sehrála s Mladou Boleslaví pořádně napínavý duel. Bílí Tygři dlouho vedli, jenže těsně před koncem už to vypadalo, že si výhru po obratu odvezou Bruslaři. Pouhých sedm vteřin před poslední sirénou ovšem dokonal hattrick Luka Mihalovič, jehož branka rozhodla o dělbě bodů.

2. kolo, sobota 30. září 2023

6. Štoček, 8. Mihalovič (Štoček), 13. Fryč (Macourek, Lexa), 28. Lexa (Macourek, Fryč), 35. Mihalovič (TS), 38. Macourek (Drmla, Novák), 60. Mihalovič (Novák, Macourek) – 2. Kučera (Kubišta), 6. Novák (Kučera, Borovička), 15. Kubišta (Budinský), 27. Novák (Budinský), 47. Novák (Budinský, Kadeřábek), 50. Trojan (Kučera), 57. Kramer (Trojan).

Tvercovici – Macourek, Lexa, Loužecký, Přibyl, Štoček, M. Novák, Drmla, Mihalovič, Stříteský, Fryč.

BK Mladá Boleslav

Vlk – Henc, Kučera, Trojan, Krédl, Burget, Rýdl, Kramer, Borovička, Kadeřábek, A. Novák, Budinský, Ďuriš, Kubišta.

2. kolo, sobota 30. září 2023

BK Mladá Boleslav