Tygřice zakončily víkend vysokou prohrou v Pardubicích

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Pardubice/Liberec – Liberecké ženy odehrály již druhé utkání v tomto týdnu, tentokrát zamířily na led suverénních Pardubic. Tesla se hned od samotného začátku ujala otěží zápasu a Tygřice už v 10. minutě prohrávaly 0:4. Jiskřičku naděje na konci první dvacetiminutovky vykřesala Nikol Stejskalová, která snižovala na 1:4. Pardubičanky však ve druhé periodě přebraly iniciativu, načež navázaly i v té třetí, a tak všechny tři body zůstávají v Pardubicích. Liberečanky se vrací domů s výsledkem 1:12.

11. kolo, neděle 19. listopadu 2023

Branky a nahrávky: 5. Kozáková (Karlecová), 6. Malinová (Rulfová, Vlková), 7. Hlavatá (Karlecová), 10. Luštincová (Hlavatá), 26. Rulfová (Malinová, Kašparová), 26. Luštincová (Karlecová), 29. Luštincová (Hlavatá, Mikulecká), 32. Rulfová (Kašparová, Malinová), 36. Karlecová (Luštincová), 42. Karlecová (Kovářová), 45. Karlecová (Hlavatá), 53. Malinová – 20. Stejskalová (Zárybnická). Rozhodčí: Schaffer — Švejda, Špulák. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 12:1.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

L. Kalhousová — P. Vlková, M. Mikulecká, T. Kovářová, D. Macková, N. Škultétyová — L. Hlavatá, T. Kašparová, P. Malinová, T. Karlecová, V. Rulfová, M. Luštincová, A. Dubová, K. Kozáková , Z. Suchánková

A. Urbanová — K. Košková, A. Štěrbová, A. Mazancová, B. Vimmerová — K. Adamcová, N. Stejskalová, M. Ježková, N. Žáková, K. Raselová, M. Zárybnická, A. Kratochvílová, A. Kubová

11. kolo, neděle 19. listopadu 2023