Napínavou bitvu osmičky v Pardubicích rozsekl soupeř těsně před koncem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naše osmá třída se v početně oslabené sestavě vydala k těžkému zápasu do Pardubic. Utkání bylo po celou dobu těsné, do vedení se nicméně v 9. minutě dostal Liberec zásluhou trefy Bartoviče. Po pardubickém vyrovnání platilo nerozhodné skóre až do času 58:44, kdy se domácí celek prosadil podruhé, na což už Severočeši zareagovat nestihli.

10. kolo, sobota 10. února 2024

Branky a nahrávky: 24:42 Mach (Novák; 5/4), 58:44 Píša (Mach; 5/5) – 08:47 Bartovič (4/5).

HC Dynamo Pardubice

Marossy – Mach, Fiala, Čáslava, Jirouš, Florián, Sháněl – Hanzlík, Jaroš, Bartheldy, Procházka, Andrejko, Pánek, Dobiáš, Novák, Píša, Vích, Pospíchal.

Eder – Švajda, Lochman, Rozsíval, Němec – Matějček, Hladík, Bartovič, Čakajík, Kocourek, Křeček, Šmucr.

10. kolo, sobota 10. února 2024

HC Dynamo Pardubice