Parádní výkon! Osmáci jasně přehráli Boleslav na jejím ledě

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída ukončila negativní šňůru a po sedmi prohrách v řadě znovu okusila pocit vítězství. Klíčem k úspěchu byl zejména vstup do utkání, Bílí Tygři totiž už v 15. minutě vedli i díky třem trefám v rozmezí 28 vteřin o čtyři branky. Hattrickem se na výsledku 9:2 podílel Alex Bartovič.

8. kolo, sobota 03. února 2024

18. Štros (Krupka), 53. Hložek (Šimek) – 2. Hladík, 15. Bartovič, 15. Šmucr (Hladík), 15. Šmucr, 23. Rozsíval, 46. Hladík (Rozsíval), 59. Bartovič (Vasilyeu), 59. Bartovič, 60. Hladík (Křeček, Matějček).

BK Mladá Boleslav

Kobrle – Hložek, Šulc, Meňhart, Laskavyj – Ladra, Skořepa, Šimek, Štros, Slavata, Trč, Šindelářová, Krupka.

Kyznar – Lochman, Švajda, Rozsíval, Němec – Hladík, Matějček, Bartovič, Kocourek, Vasilyeu, Křeček, Šmucr.

Ctibor Jech ml.
„Byl to fyzicky velmi náročný zápas, odehráli jsme ho prakticky na dvě lajny. Soupeř hrál hodně do těla, takže to nebylo jednoduché. Předvedli jsme velmi dobrý týmový výkon a především jsme se dokázali střelecky prosazovat. Poměrně rychle jsme soupeři odskočili do vedení 4:0, i tak to ale nebylo snadné. Byli jsme nicméně zodpovědní směrem do defenzivy a silní na puku, Boleslav jsme až na pár výjimek k ničemu moc nepustili. Naopak jsme furt chtěli hrát hodně na puku a být aktivní. Klobouk dolů před klukama, kteří měli i po páteční DTS dost sil.“

8. kolo, sobota 03. února 2024

BK Mladá Boleslav