V Letňanech se na góly dlouho čekalo. Osmáci si body nakonec neodvezli

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída zavítala v rámci druhého vystoupení v nadstavbové skupině na led dalšího kvalitního soupeře – pražských Letňan. Na první branku si diváci počkali až do 35. minuty, kdy skóre otevřel domácí celek. Liberečtí se zásluhou Jana Nezmara trefili až za stavu 0:3 a jen tak zmírnili výsledek.

2. kolo, sobota 09. prosince 2023

Branky a nahrávky: 34:02 Přibyl (5/5), 41:14 Dvořák (Andrushchenko, Červený; 5/5), 50:44 Andrushchenko (Červený, Deyak; 5/5) – 54:18 Nezmar (Bartovič; 5/4).

HC Letci Letňany

Krajčík – Michl, Rybák, Červený, P. Martínek, Hejnic, T. Martínek, Freiberg, Boďa – Deyak, Přibyl, Wieden, Forsiuk, Bosák, Andrushchenko, Dvořák, Illek, Červ.

Eder – Švajda, Nezmar, Rozsíval, Němec – Kocourek, Hladík, Bartovič, Vasilyeu, Čakajík, Křeček, Šmucr.

2. kolo, sobota 09. prosince 2023

HC Letci Letňany