Devátá třída vynulovala Boleslav!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída si po výhře v Chomutově připsala druhé venkovní vítězství v řadě. A to z kategorie nejcennějších! Liberečtí deváťáci totiž uspěli na ledě Mladé Boleslavi, kde dokonce s přispěním skvěle chytajícího brankáře Ondřeje Maxina udrželi nulu.

8. kolo, sobota 02. března 2024

Branky a nahrávky: 37:03 Kubín (Tureček, Sanejstr; 4/4), 43:33 Sanejstr (Tureček, Kučera; 5/4), 45:44 Kučera (Sanejstr; 5/5).

BK Mladá Boleslav

Smetana – Kůstka, Michálek, Komžík, Macháček, Piskač, Vtelenský, Svoboda – Mansfeld, Bydžovský, Chára, M. Fadrhonc, Vovsík, Pejša, Šimáček, Junek, Šindelářová.

Maxin – Tomka, Sanejstr, Pacovský, Srnský, Novák, Tureček – Čančík, Hloušek, Volavka, J. Fadrhonc, Filo, Beneš, Kučera, Cerman, Kubín.

Vojtěch Fiala
„Výhra venku s nulou se vždycky cení, obzvlášť v Mladé Boleslavi. Oběma týmům chyběli nějací klíčoví hráči, nicméně Boleslav i tak vždy ukazuje svoji kvalitu a v play-off můžou jít opět daleko. Moc mě mrzí a štve ztráta Kuby Cermana, který si při blokování strany zlomil prst. Na druhé straně se nám po delší době vrátil uzdravený Matěj Kučera. Poslední víkend rozdá karty, tak uvidíme, kam pojedeme v prvním kole play-off.“

8. kolo, sobota 02. března 2024

BK Mladá Boleslav