Deváťáci oloupili Piráty, dvakrát skórovali Čančík s Novákem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Podruhé v rozmezí necelého týdne – tentokrát v rámci dohrávky původně odloženého druhého kola nadstavbové části – změřila naše devátá třída síly s Chomutovem. V Podkrušnohoří začali lépe domácí, nicméně Tygři postupně převzali otěže zápasu a podobně jako při předchozím vzájemném setkání dokázali zápas s Piráty otočit. Dvakrát se prosadili Matyáš Čančík a Dominik Novák, skóroval i Štěpán Tomka.

2. kolo, čtvrtek 29. února 2024

9. Krejčík (Falis), 24. Sojčík (Jansa, Pátek), 30. Melančin (Konvalinka) – 28. Čančík (Kubín, Tureček), 36. Novák (Cerman, Filo), 39. Novák, 51. Čančík (Novák), 53. Tomka (Čančík, Tureček).

Piráti Chomutov

S. Pešout (A. Sedláček) — D. Šabaka, M. Rabas, A. Hagara, A. Konvalinka, A. Falis, P. Hrebinec — J. Jíra, M. Witoš, O. Vaňha, M. Sojčík, M. Melančin, L. Jansa, O. Krejčík, M. Pátek, Š. Vavřík.

T. Průšek (O. Maxin) — Š. Tomka, S. Sanejstr, A. Pacovský, T. Srnský, M. Tureček, D. Novák — J. Fadrhonc, P. Filo, D. Beneš, V. Šťástková, J. Cerman, M. Čančík, P. Kubín, M. Hloušek.

2. kolo, čtvrtek 29. února 2024

Piráti Chomutov