Devítka českobudějovický náskok z první třetiny nesmazala

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída v úterý absolvovala první z dvojice vložených dohrávek, které ji tento týden čekají. V Českých Budějovicích bohužel naši hráči tahali za kratší konec a po dvaceti minutách prohrávali 0:3. Přestože následně hru vyrovnali, domácí si náskok pohlídali a oplatili Severočechům porážku z minulého týdne.

1. kolo, úterý 27. února 2024
5:2
(3:0, 1:1, 1:1)

7. Shrbený (Máče), 16. Šíma (Chaloupka), 18. Shrbený (Šíma), 30. Chaloupka (Walter, Máče), 43. Láf (Walter, Máče) – 34. Sanejstr (Tureček, Čančík), 57. Kubín (Čančík).

Banes Motor Č. Budějovice

T. Schejbal (M. Smékal) — Š. Máče, M. Švec, M. Walter, J. Pekař, J. Chaloupka, M. Šachl — L. Chaloupka, M. Šíma, V. Kysilka, L. Vostracký, J. Shrbený, T. Láf, D. Záviš.

O. Maxin (T. Průšek) — S. Sanejstr, A. Pacovský, T. Srnský, M. Tureček, D. Novák — P. Filo, J. Fadrhonc, A. Bartovič, V. Šťástková, J. Cerman, M. Čančík, P. Kubín.

Vojtěch Fiala
„Na soupeře jsme dnes nestačili, Budějovice si v rámci první třetiny udělaly komfortní náskok, který udržely. Není dobré, že nás domácí přehráli v bojovnosti a obětavosti. Uděláme maximum, ať se v posledních zápasech nadstavby na tohle téma v kabině nemusíme bavit a aby si aktuálně při absenci několika hráčů ze základní sestavy řekli o místo do play-off hráči, pro které otázka zblokování střely nebo odvahy v osobních soubojích není na konci dne žádnou otázkou.“