Tygří dominance! U15 míří do čtvrtfinále

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Zatímco první zápas série devátých tříd s Hradcem přinesl na ledě soupeře naprosto vyrovnanou podívanou, domácí odveta přinesla zcela jiný příběh. Bílí Tygři od první minuty dominovali a diktovali tempo hry. Už v úvodní třetině se šestkrát prosadili a v ofenzivně laděném představení poslali do hradecké klece jedenáct puků. Ve čtvrtfinále se Liberec utká s Karlovými Vary,

2. osmifinále, sobota 16. března 2024

1. Šejc (Sanejstr, Kachlíř), 3. Kachlíř (Šejc), 8. Šejc (Kachlíř, Kučera), 9. Novák (Kubín), 18. Beneš (Srnský, Čančík), 19. Beneš (Kučera, Kachlíř), 32. Kučera (Beneš, Sanejstr), 38. Sanejstr (Kachlíř, Kučera), 40. Čančík (Kubín), 42. Čančík (Novák), 56. Kučera (Šejc, Sanejstr) – 17. Fedencius (Sedláček, Dostálek), 24. Šedivý (TS), 40. Dostálek (Zikmund, Fedencius).

O. Maxin (T. Průšek) — L. Kachlíř, Š. Tomka, S. Sanejstr, A. Pacovský, D. Cerman, T. Srnský, M. Tureček, D. Novák — M. Čančík, K. Volavka, P. Kubín, P. Filo, Š. Šejc, D. Beneš, J. Fadrhonc, M. Kučera.

Mountfield HK

O. Vítek (F. Luňák) — Š. Havlina, D. Chlupáč, A. Novotný, T. Zikmund, Š. Chramosta, M. Franc — J. Flechtner, V. Dostálek, M. Martinec, T. Sokol, T. Fedencius, M. Sedláček, J. Šedivý, A. Adamkov.

Vojtěch Fiala
„Fantastický vstup do zápasu, soupeř se neměl na čem chytnout. Už během prvních deseti minut jsme odskočili na velký rozdíl. Obecně jsme měli utkání celou dobu pod kontrolou a zaslouženě postoupili. V neděli zregenerujeme a od pondělí se poctivě připravíme na čtvrtfinále. Děkujeme Hradci za férovou sérii.“

2. osmifinále, sobota 16. března 2024

Mountfield HK