Deváťákům se v Pardubicích nedařilo

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Podpoření vyhraným derby s Mladou Boleslaví vyjížděli naši hráči kategorie U15 do Pardubic, kde se jim ale na předchozí výkon navázat nepodařilo. Na ledě velmi kvalitního soupeře inkasovali osm branek, pět z nich až ve třetím dějství.

3. kolo, neděle 15. září 2024

6. Andrejko, 7. Timko (Rohlík), 9. Andrejko (Novák, Timko), 42. Řehoř (Hladík), 52. Andrejko (Novák), 53. Andrejko (Timko, Novák), 55. Andrejko (Novák, Timko), 59. Hladík – 9. Hladík (Krajnc, Šmucr), 39. Vaksmansky (Strnádek, Železný), 54. Žďára (Krajnc, Matějček).

HC Dynamo Pardubice

T. Hájek (R. Marossy) — R. Mach, M. Jirouš, J. Fiala, J. Hanzlík, F. Florián, J. Rohlík, F. Rosecký — D. Mach, J. Hladík, Š. Timko, F. Švejda, L. Andrejko, N. Novák, Š. Procházka, V. Bartheldy, J. Řehoř, D. Dobiáš.

D. Eder — J. Kadlec, V. Lochman, A. Rozsíval, J. Nezmar, A. Schwarz, D. Strnádek — D. Železný, M. Šmucr, P. Dvořák, J. Matějček, J. Hladík, M. Vaksmansky, J. Žďára, M. Krajnc, M. Čutta.

Jakub Mulač
„Nedokázali jsme navázat na výkon proti Mladé Boleslavi, v první třetině jsme byli všude pozdě a tahali jsme za kratší konec. Pardubice ukázaly své kvality a rychle se dostaly do vedení. Když už se nám povedlo snížit na 1:2, hned jsme znovu inkasovali. Druhou třetinu jsme začali aktivně, byli jsme důraznější, rychlejší, dokázali jsme soupeře dostat pod tlak. Do třetí části jsme šli s úmyslem v aktivitě pokračovat, jenže Pardubice znovu převzaly otěže a zaslouženě vyhrály. Gratulace soupeři.“

3. kolo, neděle 15. září 2024

HC Dynamo Pardubice