Devítka nestačila na Slavii, rozhodla druhá třetina

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída si z výjezdu do hlavního města žádné body nepřivezla. Zápas na Slavii přitom měla slibně rozehraný, jenže nepovedená třetina, kterou náš tým prohrál o tři góly, zlomila utkání ve prospěch sešívaných. Za Liberec skórovali Hladík, Vaksmansky a Čutta.

5. kolo, sobota 28. září 2024

7. Vostarek, 28. Kostenko (Hošek), 29. Šikl (Isaev, Oplt), 35. Vostarek (Lokvenc), 42. Kostenko, 42. Šikl (Flossmann) – 9. Hladík (Vaksmansky, Rozsíval), 13. Vaksmansky (Krajnc, Nezmar), 48. Čutta.

HC Slavia Praha

J. Chábera (N. Kuzin) — A. Lokvenc, V. Oplt, O. Oplt, J. Adamec, A. Páv, A. Tábor — M. Kucer, M. Kaňka, I. Kostenko, D. Flossmann, M. Isaev, A. Vostarek, F. Hošek, M. Šikl, R. Keller.

M. Kratochvíl (D. Eder) — R. Javůrek, A. Rozsíval, J. Nezmar, A. Schwarz, D. Strnádek — D. Železný, P. Dvořák, J. Hladík, M. Vaksmansky, A. Bartovič, J. Žďára, M. Krajnc, M. Čutta.

5. kolo, sobota 28. září 2024

HC Slavia Praha