S pražskými soupeři to U15 nevyšlo. Sparta si z Liberce odvezla tři body

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naši deváťáci za sebou mají víkend, v němž změřili síly s oběma pražskými "S." Po Slavii nicméně nebodovali ani na domácím ledě se Spartou. Náš tým měl znovu dobrý vstup do zápasu a prosadil se jako první zásluhou Čutty, v dalším průběhu ještě srovnával skóre další pravidelný střelec Hladík, jenže sparťané si závěr pohlídali.

6. kolo, neděle 29. září 2024

14. Čutta (Vaksmansky, Němec), 29. Hladík (Čutta) – 15. Bosák (Červený), 24. Michálek (Janáč), 32. Dvořák (TS), 49. Janáč (Viták, Bosák), 49. Forsiuk (Hlinčík).

D. Eder (M. Kratochvíl) — V. Lochman, F. Němec, R. Javůrek, A. Rozsíval, J. Nezmar — M. Šmucr, D. Železný, P. Dvořák, J. Hladík, M. Vaksmansky, A. Bartovič, J. Žďára, M. Čutta, M. Krajnc.

HC Sparta Praha

M. Přikryl (T. Binko) — T. Červený, V. Freiberg, M. Michálek, Y. Kornilov, J. Čech, O. Kubík — S. Hlinčík, M. Adam, S. Bosák, Š. Janáč, I. Andrushchenko, A. Rous, O. Viták, T. Horáček, D. Forsiuk, M. Dvořák.

6. kolo, neděle 29. září 2024

HC Sparta Praha