Deváťáci skolili houževnatý Tábor, rozhodovalo se v závěru

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Den po patnáctigólové výhře nad Havlíčkovým Brodem se tygří deváťáci postavili proti dalšímu soupeři z dolních pater tabulky. Na ledě Tábora je ale nečekala vůbec snadná práce! Skóre bylo dlouho vyrovnané, do rozhodujícího trháku se Bílí Tygři dostali až v průběhu závěrečného dějství. Dvakrát skórovali Šmucr a Krajnc.

9. kolo, neděle 13. října 2024

16. Švadlena (Dohnal), 17. Stejskal (Dudukin), 35. Švadlena (Zikmund, Ručka), 43. Švadlena (Dohnal) – 9. Šmucr (Krajnc, Bartovič), 22. Dvořák (Železný), 29. Krajnc (Bartovič, Strnádek), 47. Bartovič (Krajnc), 55. Šmucr (Rozsíval, Krajnc), 56. Železný (Dvořák, Cerman), 60. Krajnc (Šmucr).

Hockey Club Tábor

D. Vošta (V. Mertl) — V. Sosnovec, M. Hynek, K. Keltner, M. Lévai, D. Ručka, D. Charvát, D. Zikmund — Š. Stejskal, Š. Krčil, M. Dudukin, D. Vobořil, F. Bláha, L. Dohnal, P. Svoboda, A. Švadlena, V. Slabý, J. Kahoun.

M. Kratochvíl (D. Eder) — R. Javůrek, V. Lochman, A. Rozsíval, J. Nezmar, D. Strnádek, F. Němec — D. Křeček, J. Cerman, D. Železný, M. Šmucr, P. Dvořák, A. Bartovič, M. Krajnc.

Jakub Mulač
„Hned od mítinku v Liberci jsme si připomínali všechny body, které musíme splnit, abychom v Táboře byli úspěšní. Apelovali jsme, abychom zapomněli na předchozí výhru 15:0 s Havlíčkovým Brodem. Věděli jsme, že nás čeká soupeř, který je hladový a nabuzený prvními získanými body. Tábor byl od startu zápasu houževnatý a obětavý. My jsme neproměnili mraky šancí, kvůli čemuž jsme se se soupeřem dlouho tahali o vedení. Stále nás trápí zranění, dohrávali jsme to na jedenáct lidí. Ale zvládli jsme to, jsme strašně rádi za tři body, tabulka je zamotaná.“

9. kolo, neděle 13. října 2024

Hockey Club Tábor