Devítka si z Říčan přivezla vysoké vítězství, sedmkrát bodoval Železný

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída potvrdila aktuální formu i na ledě nováčka nejvyšší soutěže v Říčanech. Naši mladíci si dvěma slepenými góly hned ve čtvrté minutě hry vytvořili brankový polštář, který v dalším průběhu duelu navyšovali až do konečné podoby 10:1. Čtyři trefy si připsal Dominik Železný, k tomu navíc přidal i tři asistence. Dvakrát skóroval Pavel Dvořák, který náš tým posílil právě z Říčan.

10. kolo, sobota 19. října 2024

11. Novotný (Kolář) – 4. Dvořák (Železný), 4. Vaksmansky (Žďára, Hladík), 14. Železný (Dvořák), 24. Železný (Dvořák), 28. Cerman (Hladík, Nezmar), 30. Železný (Cerman, Dvořák), 35. Bartovič (Šmucr, Vaksmansky), 51. Dvořák (Cerman, Železný), 55. Cerman (Rozsíval, Hladík), 58. Hladík (Železný).

HC Com-Sys Říčany

O. Svoboda (M. Krajčík) — D. Haltuf, J. Jelínek, D. Kolář, K. Prokop, M. Skoumal — A. Zaal, L. Přibyl, M. Kubáni, Š. Kříž, H. Vasilyeu, L. Janota, V. Kucharčík, O. Nábělek, O. Novotný, A. Purma, Š. Kužma.

M. Kratochvíl (J. Kyznar) — R. Javůrek, V. Lochman, A. Rozsíval, J. Nezmar, D. Strnádek — J. Cerman, D. Železný, M. Šmucr, P. Dvořák, J. Hladík, M. Vaksmansky, A. Bartovič, J. Žďára.

Jakub Mulač
„Jsme strašně rádi za tři body, díky kterým se určitě posuneme tabulkou. Jsme spokojení i s tím, že se v utkáních konečně objevují všechny aspekty, na kterých pracujeme v tréninku. Pochvala pro celý tým, zůstáváme nohama na zemi.“

10. kolo, sobota 19. října 2024

HC Com-Sys Říčany