Skvělá práce, osmá třída uspěla na Spartě!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Když tygří osmáci hned v čase 0:33 inkasovali, zápas pro ně nezačal příliš dobře. V dalším průběhu už ovšem nedostali ani jeden gól a na sparťanském ledě si připsali parádní tři body! Velmi dobrým výkonem přispěl i brankář Hnízdo.

4. kolo, neděle 13. října 2024

1. Malý (Bystrjanyk) – 16. Helísek, 21. Růžička (Isach), 47. Křeček (Isach).

HC Sparta Praha

J. Knudsen (K. Šimůnek) — T. Stehlík, P. Martynov, J. Toulec, M. Bradáč, Y. Kornilov — S. Skuratov, T. Plechinger, J. Trhlík, D. Domorád, A. Rodič, L. Macháček, S. Malý, D. Bystrjanyk, F. Ptáček.

D. Hnízdo (A. Novotný) — N. Nygrýn, J. Šilhán, K. Veselý, A. Palaš, T. Helísek — M. Foit, D. Holec, P. Knap, R. Růžička, T. Machačný, T. Isach, A. Grešl, D. Křeček.

4. kolo, neděle 13. října 2024

1. Malý (Bystrjanyk) – 16. Helísek, 21. Růžička (Isach), 47. Křeček (Isach).

HC Sparta Praha