Date of publication Author

IXX.kolo, neděle 13. ledna 2019

Branky a nahrávky: 5. Pérez J. (Dvořák), 23. Janta (Hois), 45. Dvořák (Vološín), 48. Vološín (Hois). Vyloučení: 4:4. Bez využití.

Leško, Petříček - Ehrenberger, Várady, Jakubec, Pérez D., Oberreiter, Dvořák - Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Zverka, Vološín, Jansa, Jobek

Trenér Vojtěch Fiala o důležitosti výhry:

„Vítězství v Jihlavě nám dalo do čtvrtého hracího kola soutěže vyrovnanou pozici s Mladou Boleslaví. Těšíme se na poslední část ročníku, kdy bude zápas s Bruslaři zřejmě nejspíš rozhodujícím faktorem.“

Vojtěch Fiala
„Jihlavě jsme toho i přes vyrovnané skóre moc nepovolili. Po jejich ospalém začátku, jsme měli udeřit víc než jedním gólem. S útočným projevem jsme pokračovali celý zápas. Našemu výsledku by slušelo víc gólů, ale to bylo tento víkend ohranou písničkou. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za výkon i přístup v zápase.“

IXX.kolo, neděle 13. ledna 2019