Šestá třída porazila Pardubice! Hattrick dal Bajer

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Šestá třída Bílých Tygrů si po vysoké výhře nad Chrudimí poradila i s Pardubicemi. Kvalitní výkon podpořil třemi brankami Matěj Bajer a šelmy slaví další dva body do tabulky. Svěřenci trenéra Ctibora Jecha vedou v soutěži společně s Jihlavou.

II.kolo, sobota 22. září 2018

Branky a nahrávky: 11. Bajer (Kratochvíl), 17. Bajer, 32. Bajer (Kříž, Kratochvíl), 38. Bartovič (Vápeník), 38. Štástka (Kříž), 59. Bělohorský (Baksalary). Vyloučení: 5:4 navíc Maxin (LIB) 5 + do konce.

Košek (Štrincl) - Bělohorský, Borysenko, Hrabčák, Kříž, Baksalary, Kratochvíl, Kanca M., Štástka, Vápeník, Maxin, Hrouda, Bartovič "C", Stromský, Bajer, Ehrenberger L.

HC Dynamo Pardubice

Novák (Kužela) - Bezpalec, Křečan, Novosad, Valkoun, Vrba, Úlehla, Bahenský - Hrubý, Lempach, Mikeska, Tvrdík, Vokolek, Korec, Mandel, Mandys

Trenér Ctibor Jech o zlomu zápasu i oslavách v kabině:

„Zápas se na naší stranu zlomil v době, kdy jsme přidali třetí gól a dostali jsme se do dvougólového vedení. Byli jsme poté jistější a soupeře jsme přehrávali. Po každé výhře si zaboucháme a pokud někdo vstřelí hattrick, jako nyní Matěj Bajer, musí přinést do kabiny bábovku. Když jsou narozeniny, tak zase máme řízky.“

Ctibor Jech
„Byl to velmi vyrovnaný zápas. Obě strany předváděly výborný hokej. Je potřeba říct, že nás v první části podržel gólman, měli jsme špatné bruslení a Pardubice měly navrch. Ztráceli jsme hru, ale obrátili jsme skóre. Byl to doposud nejlepší letošní zápas. Dynamo je společně s Hradcem nejsilnější soupeř v lize.“

II.kolo, sobota 22. září 2018

HC Dynamo Pardubice