Tygřice si připsaly první výhru! Doma rozstřílely Děčín

Liberec - Bílé Tygřice v pátek absolvovaly první vystoupení v domácím prostředí, a hned bylo vítězné! Po zápase s ESOU, ve kterém doplatily na slabou produktivitu, zakončovaly své šance o poznání lépe a po velice kvalitním výkonu mohou slavit úvodní výhru v nové sezóně. Konečné skóre se zastavilo na hodnotě 8:2. Našim ženám se tak ještě podařilo překonat výkon mužských kolegů, kteří ve stejný den nasázeli Zlínu sedm branek. Jen tak dál!

3. kolo, pátek 28. září 2018
8:2
()

Jan Daněk
„Do prvního domácího utkání, které jsme hráli s Děčínem jsme i přesto, že jsme nebyli v kompletní sestavě, nastupovali s tím, že se musíme poprat o body. První třetinu jsme vyhráli 2:0, ale Tygřice byly bez pohybu a obával jsem se, že toho Děčín v dalším průběhu utkání využije. Ve druhé a třetí třetině jsme však bruslení zlepšili a utkání dotáhli do vítězného konce 8:2. Možná nám pomohlo, že ani Děčín nebyl kompletní. Kaňkou na utkání je, že se nám v první třetině zranila kapitánka Katka Raselová a ve třetí třetině si obnovila zranění Sabina Johanová. Ani jedna utkání nedohrála a obě nám budou v následujících utkáních moc chybět.“