Naše hokejistky vyšly podruhé v řadě střelecky naprázdno, podlehly Berounu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Bílé Tygřice čekalo po tvrdé porážce v Pardubicích utkání na domácím ledě. Přivítaly silný výběr Lvic z Berouna, které položily základ ke svému vítězství už v první periodě. Po zbytek zápasu už si náskok strážily, mírně jej ještě navýšily, a nedovolily modrobílým žádnou korekci. Ty tak podruhé v řadě nedokázaly skórovat.

5. kolo, neděle 14. října 2018

Jan Daněk
„Do utkání jsme šli s vědomím, že nastupujeme proti druhému týmu soutěže, což nám asi neprospělo. V první třetině jsme hráli velmi bázlivě, hodně ustupovali, prohrávali situace 1-1, čehož soupeř využil a do šatny jsme šli za stavu 0:4. Ve druhé a třetí třetině začaly Tygřice více bojovat, lépe bruslit a hru opticky vyrovnaly, ale opět nedokázaly proměňovat svoje gólové šance. Naopak soupeř dvě ze svých příležitostí využil a odvezl si vítězství 0:6. “

5. kolo, neděle 14. října 2018