Tygřice proti Roudnici fantasticky vstupovaly do třetin, dvakrát se trefila Raselová

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Ženy po sérii nezdarů znovu zabraly a podruhé v řadě porazily Roudnici nad Labem! Utkání nabídlo spoustu vyloučení na obou stranách, v přesilovkách nicméně byly úspěšnější domácí hráčky, které i díky dvěma úderům v nerovnovážném počtu zvítězily 4:1. Skvělý výkon podala mezi tyčemi Anna Urbanová, jež kryla 34 pokusů soupeřek.

16. kolo, sobota 25. ledna 2020

Branky a nahrávky: 2. Procházková (Jarošová), 16. Raselová (Plosová, Hornická), 21. Raselová (Plosová), 41. Košková (Hornická, Raselová) - 11. Bergerová (Machová). Rozhodčí: Podrazil, Kaňkovský. Střely na branku: 30:35. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 1:1, 4:1.

Urbanová - Cejpová, Košková, Hájková, Vimmerová, Hornická, Skalská, Procházková, Plosová, Kavková, Ježková, Leierová, Forbelská, Jarošová, Raselová.

HC Roudnice nad Labem

Dudková - Richtrová, Slavíčková, Jirotková, Bergerová, Bláhová - Mertová, Machová, Benešová, Zvěřinová, Louthanová.

Jan Daněk
„Do utkání jsme nastoupili v silné sestavě s většinou klíčových hráček a nechtěli jsme dopustit, aby si soupeř opět všechny body.“

16. kolo, sobota 25. ledna 2020

HC Roudnice nad Labem