Ženy si z Berouna přivezly osmigólovou porážku

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygřice bohužel v Berouně na neuspěly a s nepříliš oblíbeným soupeřem padly i počtvrté. Tentokrát se urodil nejvyšší rozdíl ve skóre. Naše hráčky do dvanácté minuty držely bezbrankový stav, avšak domácí celek se poté rozstřílel.

17. kolo, sobota 01. února 2020

Branky a nahrávky: 12. Adamová, 16. Topolská, 18. Brichová, 22. Adamová (Zahálková), 23. Šeflová (Topolská), 30. Brichová (Martínková, Eisenreichová), 51. Staňková (Adamová, Zahálková), 57. Staňková (Zahálková). Rozhodčí: Doskočil - Vokalová, Cajthaml. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 15. Průběh utkání: 8:0.

Medvědi Beroun 1933

Nenadálová - Adamová, Macháčková, Martínková, Brejchová, Brichová, Eisenreichová, Šeflová, Zahálková, Topolská, Staňková.

Urbanová - Hájková, Urbánková, Hornická, Skalská, Procházková, Kavková, Ježková, Leierová, Štěrbová, Svatošová.

17. kolo, sobota 01. února 2020

Medvědi Beroun 1933