Ani potřetí se junioři nedočkali výhry, z Brna odjíždějí bez bodu

Brno/Liberec - Liberečtí junioři vyrazili v dohrávce čtvrtého kola na led brněnské Komety. Po dvou prohrách po nájezdech chtěli Tygři konečně urvat vítězství, ale ani v metropoli Moravy se jim to nepodařilo. Ačkoliv dokázali srovnat stav, tak se Brněnští opět dostali do vedení a dokázali vyhrát těsně 2:1. Jediný gól Liberce zaznamenal Jedlička.

Domácí hokejisté vstoupili do zápasu s odhodláním a bylo to znát na jejich hře. Prvních patnáct minut urputně tlačili na soupeře a ustáli i čtyřminutové vyloučení Lukáše Denka, který se provinil vysokou holí. V čase 15:35 však přišel první gól utkání, který vstřelil brněnský Rostislav Šnajnar.

V prostřední pasáži se podařilo Tygrům vstřelit gól po pěti minutách hry, ovšem nebyl uznán, protože před dotlačením puku za brankovou čáru rozhodčí přerušil hru. V čase 38:24 ale přišlo uklidnění pro Liberec, když se Jakub Jedlička dokázal trefit pod břevno v samostatném úniku.

Poslední branka zápasu padla přesně šest minut po začátku třetí třetiny. Z mezikruží rozhodl o výsledku zápasu domácí Adam Kozel. Ve zbývajícím čase liberečtí dlouho hrozili, třikrát po sobě neuspěl Zedek a poté ani Ordoš, který se dostal do šance po chybě domácího Pokorného v útočném pásmu. Celou dobu držel úspěšně brněnské naděje při životě Pavel Jekel, který za svá záda nepustil více jak jeden puk.