Boj s agresivně hrajícím Jabloncem osmáci zvládli, vstřelili 14 gólů!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - V prvním soutěžním utkání se naše osmá třída střetla s jabloneckými Vlky. Hokejově byli Tygři výrazně lepší, museli si ovšem dávat pozor na agresivní hru soupeře. Nakonec se radovali z vysoké výhry 14:4, pod kterou se hattrickem podepsal Jiří Svoboda.

1. kolo, sobota 18. září 2021

Branky a nahrávky: 7, Choma, 10. Svoboda (Zeman), 11. Beránek (Šmucr), 32. Mindl, 33. Choma, 35. Kytka (Werner), 38. Kytka (Baksaláry), 44. Beránek (Švec), 44. Kříž (Šmucr), 51. Baksaláry (Choma), 55. Svoboda (Choma, Kytka), 57. Šťástková, 59. Svoboda, 60. Werner - 18. Musil (Vérteši), 51. Richtárik, 41. Jastrab, 44. Musil (Vérteši). Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0.

Hrášek - Mindl, Baksaláry, V. Moussa, Šmucr, Werner, Švec, Bernat, Hrabčák, Svoboda, Beránek, Kytka, Kříž, Šťástková, Choma, Zeman.

HC Vlci Jablonec

Balaš - Jastrab, Musil, Dobrovský, Richtárik, Mairich, Havlíček, Kolátor, Maděra, Sádovský, Vérteši, Bleša, Mráček, Skřebský, Klámrt.

Ctibor Jech ml.
„Měli jsme vydařený nástup do zápasu, rychle jsme vedli 3:0. Víceméně celé utkání se neslo ve znaku našich soubojů s jabloneckým brankářem. Pro nás to bylo strašně těžké, Jablonec má spoustu narostlých hráčů. Není snadné se prosadit proti hráčům, kteří mají skoro 80 kilo. Přesto jsme byli jasně lepší a šikovnější s pukem, gólů jsme mohli dát i více. Jsme hlavně rádi, že jsme ten zápas přežili a nikdo si neodnesl žádné vážnější zranění. Zákroky některých jabloneckých hráčů byly za hranicí fair-play a s cílem soupeře jakkoliv zasáhnout. Naštěstí to máme za sebou a moc takových zápasů už nebudeme muset absolvovat.“

1. kolo, sobota 18. září 2021

HC Vlci Jablonec