Cenná výhra! Pětka pokořila díky dobrému úvodu Frýdlant

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Frýdlant/Liberec - Nebylo to vůbec jednoduché utkání, ale body jsou doma. Pátá třída vstoupila do utkání výborně, vyhrála první třetinu 4:1 a výrazně se přiblížila třem bodům. Zbytek zápasu byl velmi vyrovnaný, naše mužstvo nakonec slavilo výhru 6:4.

9. kolo, sobota 17. listopadu 2018

Branky a nahrávky: 3. Zeman (Moussa), 5. Mráček (Werner), 5. Skřebský, 12. Bernat (Werner), 31. Mráček (Kouďa), 53. Mráček (Werner). Vyloučení: 7:1.

Hrášek - Horák, Mindl, Moussa, Šmucr, Bernat, Skřebský, Mráček, Kouďa, Šťástková, Werner, Barták, Zeman

Václav Lacek
„Vstoupili jsme do utkání výborně, ve zbytku utkání byla k vidění vyrovnaná hra. Vítězství je pro nás velmi cenné.“

9. kolo, sobota 17. listopadu 2018