Čistá práce deváťáků! Duel s Chrudimí úspěšně kontrolovali od první minuty

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída vysoko porazila Chrudim také potřetí v sezóně. Tentokrát zvítězila bez inkasované branky, Matyáš Petříček si tedy na své konto připsal nulu! Čtyři kanadské body si za hattrick a jednu přihrávku nastřádal Radek Janata. Pro Bílé Tygry se jedná o třetí vítězství za sebou.

15. kolo, sobota 14. prosince 2019

Branky a nahrávky: 1. Vološín (Hrabčák, Fiala), 12. J. Pérez, 19. Janata, 25. Fiala (Vološín), 33. Janata (Jansa), 38. Fiala (Jakubec), 43. Janata (Jansa), 54. Vološín (Jansa, Ehrenberger), 54. Hois (Janata). Rozhodčí: Podrazil - Borecký, Krátký. Vyloučení: 8:11. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 9:0.

Petříček - Várady, Jakubec, D. Pérez, Ehrenberger - Hois, Hrabčák, Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa, Janata.

HC Chrudim

Klas (31. Dalecká) - Dvořák, Pamánek, Procházka, Hron, Zdeněk - Chvojka, Štěpánek, Kašpárek, Severa, Ješina, Pirner, Růžička.

15. kolo, sobota 14. prosince 2019

HC Chrudim