Další kanonáda! U14 znovu nadělovala, Rozsíval vstřelil osm branek

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmá třída si krajskou soutěž starších žáků zcela podmanila. Už počtvrté ze šesti utkání navíc pokořila hranici dvaceti gólů v zápase, tentokrát roznesla Varnsdorf. David Rozsíval (8+1) s Adrienem Bartovičem (3+6) si navíc připsali úžasných devět kanadských bodů!

6. kolo, sobota 10. října 2020

Branky a nahrávky: 2. Boczan (Rejha) – 1. Kratochvíl (Bartovič), 5. Stromský (Rozsíval), 9. Rozsíval, 11. Rozsíval (Bartovič), 15. Rozsíval (Bartovič), 17. Kanca (Šťástka), 17. Rozsíval (Vápeník), 19. Bartovič (Vápeník), 19. Rozsíval, 25. Šťástka (Ehrenberger), 27. Bartovič (Seidl), 31. Ehrenberger (Bajer), 32. Rozsíval (Bartovič), 36. Bartovič, 37. Kytka (Kanca), 39. Bajer (Bartovič), 43. Seidl (Šťástka), 45. Kratochvíl, 48. Ehrenberger (Šťástka, Bajer), 49. Rozsíval (Ehrenberger), 49. Rozsíval (Bartovič), 52. Bajer, 55. Kratochvíl (Seidl), 55. Seidl (Šťástka). Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.

HC Varnsdorf

D. Pech — J. Vaněk, N. Perner, F. Pohl, F. Baldt — O. Boczan, M. Rejha, F. Bergmann, J. Vogt, J. Sorád, V. Krupa, P. Voráček.

O. Kanca, J. Štrincl — L. Ehrenberger, M. Bajer, J. Seidl, M. Kanca , T. Vápeník, V. Stromský, D. Hrouda — D. Rozsíval, A. Bartovič, M. Šťástka, M. Kratochvíl, D. Kytka.

Libor Daněk
„Odehráli jsme velice dobré utkání, naši kluci celou dobu hráli s obrovským nasazením a dařilo se jim to, na čem v poslední době pracujeme. Promítaly se tam všechny činnosti a herní dovednosti, za což si celý tým zaslouží velkou pochvalu. Dobře jsme zakončili kvalifikaci do další fáze soutěže, snad nám okolnosti dovolí vrátit se na led a pokračovat v nastoleném tempu dál.“

6. kolo, sobota 10. října 2020

HC Varnsdorf