Devátá třída ve Žďáru dominovala a začala nadstavbu výhrou

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devítka rozehrála nadstavbovou část na ledě Lomnice. Náš tým do utkání výborně vstoupil a už po 95 vteřinách hry vedl o dvě branky. Náskok pak Liberečtí navyšovali až na konečných 13:3. Sedm bodů zapsal Adrien Bartovič (5+2), šest David Rozsíval (3+3).

nadst. 1, sobota 11. prosince 2021

Branky a nahrávky: 3. Lédl (Slavíček), 55. Nejedlý (Lédl), 56. Nejedlý (Katolický) – 1. Kratochvíl (Vápeník, Rozsíval), 2. Hrouda (Maxin), 10. Bartovič (Hrouda, Vápeník), 11. Maxin, 20. Bartovič (Rozsíval, Ehrenberger), 29. Bartovič, 36. Rozsíval (Plosová), 37. Kytka (Bajer, Hrouda), 45. Rozsíval (Bartovič, Plosová), 48. Kratochvíl (Kytka), 48. Rozsíval (Bartovič), 55. Bartovič (M. Kanca, Stromský), 59. Bartovič (Rozsíval, Plosová)

SKLH Žďár nad Sázavou

J. Humplík — M. Slavíček, J. Kratochvíl, M. Kopecký — R. Nejedlý, M. Lédl, Š. Katolický, D. Chromý, M. Teml, J. Jaroš, D. Dočekal.

S. Charvát, (O. Kanca) — T. Vápeník, M. Kanca , L. Ehrenberger, V. Stromský, J. Seidl — A. Bartovič, D. Rozsíval, D. Hrouda, T. Plosová, M. Kratochvíl, I. Maxin, D. Kytka, M. Bajer.

Vojtěch Fiala
„Od první chvíle jsme diktovali tempo hry. Soupeř měl jen deset hráčů do pole, což bylo v průběhu zápasu znát. Z naší strany padly hezké góly, na počet šancí jsme jich však měli dát mnohem více. Jsme rádi za povedený vstup do nadstavby.“

nadst. 1, sobota 11. prosince 2021

SKLH Žďár nad Sázavou