Dobrá práce! Osmá třída si ve Vrchlabí zastřílela, Macourek navíc vychytal nulu

Date of publication Author Ondřej Belák

Vrchlabí - Tygří osmáci nepřipustili v zápase s Vrchlabím žádné komplikace a prakticky po celou dobu diktovali tempo na hrací ploše. Pod výhru 8:0 se mimo jiné podepsali dvougóloví Jacob Ficenec s Matějem Hájkem. Ferdinand Macourek počtvrté v sezóně neinkasoval, tentokrát však odchytal sám celých šedesát minut!

16. kolo, sobota 04. ledna 2020

Branky a nahrávky: 8. Ulman (Ciolek), 14. Hájek, 18. Ficenec (Kratochvíl, Ciolek), 20. Ficenec, 29. Jan Jína, 32. Šťástka (Kratochvíl), 49. Kratochvíl, 56. Hájek (Plosová, Macháček). Rozhodčí: Kynčl, Horák. Vyloučení: 4:3 (vyšší tresty 1:0). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:8.

HC Vrchlabí

Houdek (32. Kamenický) - Srnský, Vedral, Motyčka, Klepš, Kavková - Mrkva, Tříska, Vlk, Novotný, Kopecký, Stojkovič, Fafka, Jakubec, Havlík, Grof.

Macourek - Ficenec, Tomka, Průšek, Macháček, Ciolek - Hájek, Kučera, H. Moussa, Plosová, Ulman, Kratochvíl, Šťástka, Jan Jína.

16. kolo, sobota 04. ledna 2020

HC Vrchlabí