Nevydařená závěrečná desetiminutovka pokazila deváté třídě duel v Hradci

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Škoda! Devítka měla zápas v Hradci Králové solidně rozehraný a ještě na začátku 50. minuty vedla. Mountfield se ovšem posléze nadechl k velkému obratu, čtyřikrát se prosadil a rázně určil, že se náš tým musel domů vracet bez bodového zisku.

2. kolo, neděle 19. září 2021

Branky a nahrávky: 11. Vítek (Novotný, Pavlík), 26. Vaněk (Kulhánek), 50. Novotný, 52. Novotný (Černý), 57. Černý (Vaněk), 59. Páleník (Frolík, Vítek) - 25. Maxin (Plosová), 39. Maxin (Plosová), 48. Rozsíval (Bartovič). Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0.

Mountfield HK

Šimon - Pánek, Černý, Vencl, Janeček, Marek - Hornych, Frolík, Pavlík, Novotný, Bednář, Páleník, Kulhánek, Vaněk, Forejtek, Vítek.

O. Kanca - Stromský, Seidl, Bajer, Hrouda, Vápeník, Ehrenberger, M. Kanca - Bartovič, Plosová, Krajdl, Rozsíval, Kytka, Šťástka, Langer, Maxin, Kratochvíl.

2. kolo, neděle 19. září 2021

Mountfield HK